0

Przyciski

Elektroniczny zestaw spłukujący WC Geberit Sigma80 116.090.SG.1

Elektroniczny zestaw spłukujący WC Geberit Sigma80 116.090.SG.1
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 3 100,00 PLN 2 520,33 PLN netto
Producent: Geberit
Indeks: 116.090.SG.1
Status: powinno być
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Elektroniczny zestaw spłukujący WC Geberit Sigma80

 

 

 

 

 

Patrz, nie dotykaj!

 

 

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 spełnia najwyższe wymogi wzornictwa, higieny i wygody.

 

 

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80 to wzornictwo dla rozpieszczonego oka. Wykonana z czarnego lub przezroczystego szkła płytka sprawia wrażenie unoszącej się w przestrzeni i daje poczucie magicznej głębi. I to wystarcza. Każdy ślad dłoni na jej powierzchni zaburza grę światła i cienia. Na szczęście występuje wyłącznie w wersji bezdotykowej.

 

 

 

Wyobraźmy sobie, że stoimy przed WC w łazience. Elegancka, czarna szklana płytka zdobi ścianę powyżej ceramicznej muszli. Gdy się do niej przybliżamy, ożywa i pokazuje, co potrafi zdziałać dzięki subtelnym podświetlonym polom. Kiedy przytrzymamy dłoń przy jednym z takich pól, uruchamiamy spłukiwanie. To nie wszystko. Gdy wyjdziemy z toalety, znajdujące się za szklaną szybą elektroniczne czujniki płytki przełączają się na tryb czuwania, a podświetlone pola się wygaszają. Tak w prosty sposób można opisać sposób działania bezdotykowej płytki spłukującej Geberit Sigma80.

 

 

 

Nowa płytka spłukująca, podobnie zresztą jak i inne modele Geberit z serii Sigma, jest przede wszystkim kompatybilna z każdym stelażem podtynkowym serii Sigma. Podobnie również, jak w przypadku każdego innego przycisku spłukującego Geberit, instalacja płytki Sigma80 jest prostym, opartym na przemyślanych etapach procesem, pod warunkiem, że pamiętamy, iż należy ją podłączyć do instalacji elektrycznej. Płytka nie posiada przycisków mechanicznych. By zadziałała, musi być zasilana elektrycznie. Przycisk Geberit Sigma80 uruchamia podwójny system spłukujący. Zamiast dwóch przycisków o różnych rozmiarach na płytce umieszczono dwa świetlne czujniki o różnej wielkości. By uruchomić spłukiwanie, wystarczy delikatnie zamachać przed większym lub mniejszym czujnikiem. Resztę wykonuje za nas wmontowana w płytkę technologia serwomechanizmu.

 

 

 

Klient ma możliwość ustawiania i zmiany szeregu funkcji przycisku. Wystarczy kilka ruchów ręki, by zadecydować, czy lampki LED czujników mają świecić się cały czas, czy może jedynie wówczas, gdy czujniki wykrywają użytkownika. Można wybrać jeden z pięciu kolorów lampek kontrolnych. W ten sposób użytkownik może dostosować płytkę do wystroju łazienki i swojego indywidualnego gustu. Płytka posiada również tryb czyszczenia, który czasowo wyłącza wszystkie funkcje. Zapobiega to niechcianemu uruchamianiu spłukiwania przy czyszczeniu muszli oraz szklanej płytki.

 

 

Kolor lampki LED można zmienić kilkoma prostymi ruchami dłoni.

 

 

 

 

 Rzut oka na korzyści

 

 

  • Design najwyższej klasy (zdobywca nagrody IF)

 

  • Maksymalny standard higieny (automatyczne spłukiwanie, płytka bez śladów dotyku)

 

  • Optymalny komfort (szereg indywidualnie programowalnych funkcji
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem