0

Regulatory/Sterowniki

Euroster Regulator Kotła C.O. do sterowania dmuchawą, pompami C.O. i C.W.U. E11WB

Euroster Regulator Kotła C.O. do sterowania dmuchawą, pompami C.O. i C.W.U. E11WB
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 215,00 PLN 174,80 PLN netto
Producent: EUROSTER
Indeks: E11WB
EAN: E11WB
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

EUROSTER 11WB 
STEROWNIK PŁYNNEGO PROCESU SPALANIA

 

 

Stosowany do sterowania kotłem na paliwo stałe z dmuchawą, pompami c.o. i c.w.u. Steruje płynnie procesem spalania. Zapewnia optymalną pracę kotła. Zarządza ładowaniem zasobnika c.w.u. Sterownik programowany. Funkcja testowego załączenia wyjść. Priorytet c.w.u. Sterownik posiada system Anty Stop.

Euroster 11WB to elektroniczny, programowalny sterownik, przeznaczony do współpracy z nawiewowymi kotłami c.o. na miał i węgiel.
Sterownik kontroluje temperaturę wody w kotle oraz zasobniku c.w.u., steruje pompami i dmuchawą (dostarczającą powietrze do paleniska).
W zależności od potrzeb, istnieje możliwość nastawienia zakresu zmian obrotów dmuchawy, czasu przedmuchu oraz przerw między przedmuchami

Sterownik wyposażony jest w funkcję modulowana moc dmuchawy – obroty dmuchawy zależą od temperatury kotła; są tym wolniejsze, im wyższa jest temperatura. Jeżeli spadną poniżej nastawionej wartości, sterownik pracuje w trybie przedmuchów. Pozwala to utrzymać stała temperaturę kotła, jednocześnie zapobiegając zatrzymaniu dmuchawy.
W zależności od temperatury wody w kotle sterownik automatycznie załącza lub wyłącza pompę wodną w instalacjach c.o. z kotłem węglowym.
W zależności od temperatury wody w zasobniku, sterownik automatycznie załącza lub wyłącza pompę ładującą zasobnik c.w.u. Możliwa jest praca z priorytetem grzania c.w.u.

 

Sterownik Euroster 11WB jest wyposażony w system Anty Stop, który zapobiega procesowi zatarcia wirnika nieużywanej pompy. Po zakończeniu sezonu grzewczego, co 14 dni samoczynnie uruchamia pompę. Aby system działał po sezonie, sterownik należy pozostawić włączony. 

 

Dane techniczne:

Zakres pomiaru temperatury 0°C - 110°C
Zakres regulacji temperatury c.o. 20°C - 80°C
Zakres regulacji temperatury c.w.u. 20°C - 70°C
Zakres regulacji temperatury kotła 40°C - 80°C
Funkcja priorytetu Tak
Blokada przed wychładzaniem Tak
Dokładność ustawiania temperatury 1°C
Dokładność odczytu temperatury 1°C
Ilość niezależnych czujników temperatury 2
Maksymalny prąd obciążenia 3A AC
Zasialanie ~230V 50Hz
Wymiary (wys x szer x gł) mm 90 x 150 x 52


Zastosowanie: Sterowanie pracą dmuchawy w kotłach c.o. na miał lub węgiel oraz pomp centralnego ogrzewania i ładowania zasobnika ciepłej wody użytkowej, z priorytetem i systemem Anty Stop.

 

Instruckja obsługi

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem