0

Nagrzewnice

FLOWAIR LEO FB 20V NAGRZEWNICA WODNA + KONSOLA+ REGULATOR 11863

FLOWAIR LEO FB 20V NAGRZEWNICA WODNA + KONSOLA+ REGULATOR 11863
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 775,00 PLN 630,08 PLN netto
Producent: FLOWAIR
Indeks: 11863
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

agrzewnica wodna przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń o szerokim  zakresie mocy grzewczych: 2 – 100 kW.  Obudowa wykonana z lekkiego 
i wytrzymałego materiału epp (spieniony polipropylen).
Specjalnie zaprojektowana konsola umożliwia montaż pionowy urządzenia na wąskich słupach i przegrodach. Mocowana do aparatu pionowo umożliwia jego montaż równolegle lub pod różnymi kątami ściany. Specjalne uchwyty podstropowe pozwalają na montaż podsufitowy.
Aparaty dostępne również z energooszczędnymi wentylatorami EC (elektronicznie komutowanymi), które pozwalają na ograniczenie kosztów zużycia energii elektrycznej nawet o 40%.
Aparaty LEO FB współpracują również z komorami mieszania tworząc najprostszy system wentylacji mechanicznej. Więcej informacji o kompleksowych rozwiązaniach grzewczo-wentylacyjnych obiektów znajduje się w zakładce System FLOWAIR.

Automatyka:

 

TS – 3-stopniowy regulator obrotów z termostatem.

Umożliwia wybór jednego z trzech biegów wentylatorów oraz pozwala na sterowanie siłownikiem zaworu w zależności od temperatury otoczenia. W przypadku obniżenia temperatury poniżej zadanej przez użytkownika zawór z czynnikiem otwiera się, a po jej osiągnięciu zamyka. 
TS umożliwia ustawienie dwóch trybów pracy wentylatora: ciągłego: po osiągnięciu zadanej temperatury wentylator pracuje w dalszym ciągu, przerywanego: wentylator się zatrzymuje po osiągnięciu zadanej temperatury. Regulator TS umożliwia również nastawienie trybu pracy nagrzewnicy: HEAT, FAN, COOL. 
Ponieważ częścią składową termostatu jest czujnik temperatury, należy zamontować go w takim miejscu pomieszczenia, aby nie był narażony na wpływ czynników, które mogłyby zaburzyć jej pomiar (np. promieniowanie słoneczne).

Akcesoria  - szeroki asortyment akcesoriów pozwalający na efektywniejsze wykorzystanie urządzeń: tacka FB, konfuzor, nawiewnik.

Dane techniczne LEO FB

Max. strumień przepływu powietrza [m3/h] - 2000 

Max. zasięg strumienia powietrza [m]* - 14

Zasilanie [V/Hz] - 230/50

Max. pobór prądu [A] - 0,55

Max. pobór mocy [W] - 123

IP / klasa izolacji - 54 /F

Max. poziom ciśnienia akustycznego [dB(A)]** 45*

Max. temp. wody grzewczej [oC] 120

Max. ciśnienie robocze [MPa] 1,6

Przyłącze ["] - ½

Max. temperatura pracy [oC] -  50

Masa urządzenia [kg] - 10,2

 

Masa urządzenia napełnionego wodą [kg] - 11,4

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem