0

Nagrzewnice

FLOWAIR LEO FB 25V NAGRZEWNICA WODNA + KONSOLA+ REGULATOR 11865

FLOWAIR LEO FB 25V NAGRZEWNICA WODNA + KONSOLA+ REGULATOR 11865
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 1 040,00 PLN 845,53 PLN netto
Producent: FLOWAIR
Indeks: 11865
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Nagrzewnica wodna przeznaczona do montażu wewnątrz pomieszczeń o szerokim  zakresie mocy grzewczych: 2 – 100 kW.  Obudowa wykonana z lekkiego 
i wytrzymałego materiału epp (spieniony polipropylen).
Specjalnie zaprojektowana konsola umożliwia montaż pionowy urządzenia na wąskich słupach i przegrodach. Mocowana do aparatu pionowo umożliwia jego montaż równolegle lub pod różnymi kątami ściany. Specjalne uchwyty podstropowe pozwalają na montaż podsufitowy.
Aparaty dostępne również z energooszczędnymi wentylatorami EC (elektronicznie komutowanymi), które pozwalają na ograniczenie kosztów zużycia energii elektrycznej nawet o 40%.
Aparaty LEO FB współpracują również z komorami mieszania tworząc najprostszy system wentylacji mechanicznej. Więcej informacji o kompleksowych rozwiązaniach grzewczo-wentylacyjnych obiektów znajduje się w zakładce System FLOWAIR.

Automatyka:

 

TS – 3-stopniowy regulator obrotów z termostatem.

Umożliwia wybór jednego z trzech biegów wentylatorów oraz pozwala na sterowanie siłownikiem zaworu w zależności od temperatury otoczenia. W przypadku obniżenia temperatury poniżej zadanej przez użytkownika zawór z czynnikiem otwiera się, a po jej osiągnięciu zamyka. 
TS umożliwia ustawienie dwóch trybów pracy wentylatora: ciągłego: po osiągnięciu zadanej temperatury wentylator pracuje w dalszym ciągu, przerywanego: wentylator się zatrzymuje po osiągnięciu zadanej temperatury. Regulator TS umożliwia również nastawienie trybu pracy nagrzewnicy: HEAT, FAN, COOL. 
Ponieważ częścią składową termostatu jest czujnik temperatury, należy zamontować go w takim miejscu pomieszczenia, aby nie był narażony na wpływ czynników, które mogłyby zaburzyć jej pomiar (np. promieniowanie słoneczne).

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem