0

Klimatyzacje

Saunier Duval klimatyzator SDH 17-065 0010014973

Saunier Duval klimatyzator SDH 17-065 0010014973
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 5 000,00 PLN 4 065,04 PLN netto
Producent: Saunier Duval
Indeks: 0010014973
Status: na zapytanie
Wysyłka: 100,00 PLN (przedpłata) 120,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Saunier Duval klimatyzator SDH 17-065

Nie tylko przyjemny chłód 

Podstawowym zadaniem klimatyzatorów jest chłodzenie pomieszczeń, ale urządzenia Saunier Duval mają także funkcję grzania.Ponadto klimatyzatory te mogą doskonale pracować w obu tych funkcjach nawet przy niskiej temperaturze zewnętrznej. Rozwiązania Saunier Duval wyposażono również w szereg dodatkowych funkcji, gwarantujących użytkownikom maksimum komfortu, wygodę i bezpieczeństwo. Energooszczędność, niezawodność i wygoda obsługi to dodatkowe cechy, które sprawiają, że korzystanie z tych urządzeń to prawdziwa przyjemność.

Idealny komfort w każdym pomieszczeniu

Saunier Duval oferuje wyjątkowo szeroką gamę rozwiązań, którą ciągle wzbogaca i unowocześnia. Teraz mieszkańcy lub użytkownicy każdego obiektu mogą cieszyć się komfortem, jaki daje klimatyzacja.

Idealna temperatura w Twoim domu

Chłód na zawołanie

Wiele klimatyzatorów Saunier Duval posiada automatyczną funkcję TURBO, dzięki której urządzenie od razu po włączeniu błyskawicznie chodzi nagrzane powietrze. Funkcja wspaniale sprawdza się  w upalne dni w nasłonecznionych lub szybko nagrzewających się pomieszczeniach, pozwalając wkrótkim czasie uzyskać idealny komfort

Przyjemnie jak na plaży

Podczas letnich upałów nie ma nic przyjemniejszego niż delikatny powiew rześkiego powietrza. Zapobiega to zaduchowi i nieprzyjemnemu zapachowi. Dzięki precyzyjnemu układowi nawiewu klimatyzatory Saunier Duval zapewniają aktywny ruch powietrza, który daje wrażenie przyjemnej bryzy. Dodatkowo funkcja ta sterowana jest za pomocą pilota.

Sposób na zimne dni

Wszystkie klimatyzatory Saunier Duval to urządzenia grzewczo-chłodzące. Dzięki zastosowaniu technologii „pompy ciepła” możliwe jest bardzo ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń wiosną i zimą. Aby wyprodukować ponad 3 kilowaty energii cieplnej, wystarczy zaledwie 1 kilowat energii elektrycznej.

Przyjemny, ciepły nawiew

Aby móc podgrzewać pomieszczenie, czynnik chłodniczy krążący w klimatyzatorze musi osiągnąć odpowiednio wysoką temperaturę, na co potrzeba chwilę – szczególnie gdy zmieniamy tryb pracy z chłodzenia na grzanie. Aby uniknąć rozprowadzania przez urządzenie zimnego powietrza, w klimatyzatorach Saunier Duval została zastosowana funkcja GORĄCY START. Dzięki niej urządzenie uruchomi nawiew dopiero wówczas, gdy będzie odpowiednio nagrzane.

Ciepło czy zimno?

Wiele klimatyzatorów Saunier Duval potrafi samodzielnie wybrać tryb pracy – chłodzenie lub grzanie – w zależności od temperatury. Zapewnia to niezmienny komfort w pomieszczeniach nawet wiosną lub jesienią, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna

Wygoda i oszczędność 

Oszczędnie i przyjemnie

Sprężarki o wysokiej wydajności charakteryzują się doskonałą pracą i bardzo wysoką mocą w stosunku do niskiego poboru energii elektrycznej. Sprężarka jest bardzo cicha, a urządzenie dodatkowo wyposażono w wentylatory z systemem redukcji szumów, dzięki czemu praca klimatyzatorów Saunier Duval nie zakłóca wypoczynku ani pracy.

Bezpiecznie i wygodnie

W przypadku przerwania dopływu energii elektrycznej lub spadku napięcia, po przywróceniu poboru prądu urządzenie włącza się samoczynnie w zadanym programie dzięki funkcji RESTART. Zapobiega to przykrym niespodziankom po powrocie z urlopu lub pracy, a także oszczędza problemów z ponownym ustawieniem ulubionego programu. 

Zdrowo i bezpiecznie

Sucho i świeżo

W okresie letnim ogromna wilgotność powietrza często powoduje zawilgocenie pomieszczeń, co może dawać przykre skutki, takie jak powstawanie grzybów czy nacieków na ścianach. Dzięki zastosowaniu klimatyzatorów można zmniejszyć wilgotność powietrza i cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w przyjemnym, chłodnym pomieszczeniu.

Przyjemny, zdrowy sen

Bardzo istotną i użyteczną funkcją klimatyzatorów Saunier Duval jest opcja SLEEP. Ta inteligentna funkcja dba o bilans cieplny organizmu. W trakcie chłodzenia urządzenie podnosi temperaturę o 2 stopnie w ciągu dwóch godzin, co zapobiega wychłodzeniu organizmu podczas snu. Natomiast podczas dogrzewania pomieszczenia obniża temperaturę o 2 stopnie w ciągu dwóch godzin, dzięki czemu nie ma ryzyka przegrzania organizmu w czasie nocnego odpoczynku. Praca w tym trybie jest też bardzo cicha, aby nie zakłócać snu

Zdrowe i czyste powietrze

Bardzo istotne dla zdrowia i samopoczucia jest, by powietrze było możliwie jak najczystsze. Jest to problem doskonale znany wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy mieszkają w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie nie sposób nawet otworzyć okna, by przewietrzyć mieszkanie. Zabudowane w wersji standardowej dwa filtry poliestrowe filtrują z kurzu przepływające powietrze.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem