0

Pompy C.O.

Wilo Yonos Pico 25/1-4 2.0 Pompa C.O. 25-40 Nowy Model

Wilo Yonos Pico 25/1-4 2.0 Pompa C.O. 25-40 Nowy Model
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 429,00 PLN 348,78 PLN netto
Stara cena: 932,00 PLN 757,72 PLN netto
Producent: Wilo
Indeks: 4215513
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Wilo pompa Yonos Pico 25-40 4215513

Dane techniczne

Współczynnik efektywności energetycznej EEI ≤ 0,20

Temperatura przetłaczanego medium :

- przy maks. temperaturze otoczenia +40°C od -10° do + 95°C

- przy maks. temperaturze otoczenia +25°C od -10° do + 110°C

Napięcie zasilania: 1~230 V, 50 Hz

Przyłącze gwintowane 1 1/2"

Stopień ochrony: IPX 2D

Maks. ciśnienie robocze 10 bar

Wysokość podnoszenia 4m

Pompa nowej generacji Wilo-Yonos PICO 2.0 zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu montażu i nastawy przy jednoczesnej minimalizacji nakładu czasu pracy fachowców zajmujących się przygotowaniem instalacji grzewczych. Czynności konieczne podczas montażu zabiorą teraz jeszcze mniej czasu dzięki palecie niezwykle użytecznych funkcji, które pozwolą również na uniknięcie niepotrzebnych wizyt serwisowych podczas eksploatacji systemu. Praca z pompą jeszcze nigdy nie była tak komfortowa.

Prostota i zarazem precyzja ustawień to cecha wyróżniająca nową generację pomp Wilo-Yonos PICO 2.0 od dostępnych na rynku pomp konkurencji w tej samej kategorii. Technologia „zielonego pokrętła” i przyjazny interfejs zapewniają wyjątkowo prostą nastawę odpowiedniego trybu pracy.

Jeśli pompa ma zastosowanie do ogrzewania grzejnikowego należy wybrać pole niebieskie znajdujące się po lewej stronie pokrętła. W zależności od ilości grzejników do zasilenia i zastosowanego modelu pompy, należy wybrać odpowiednio mały, średni bądź duży domek na interfejsie pompy.

Jeśli pompa ma zastosowanie w instalacji ogrzewania podłogowego należy wybrać przy pomocy zielonego pokrętła pola po prawej stronie oznaczone kolorem żółtym. Także tutaj istnieje prosta zależność pomiędzy powierzchnią grzewczą podłogi a zastosowanym modelem pompy, która wpływa na wybór odpowiednio małego, średniego bądź dużego domku na interfejsie pompy.

Aby dobrać optymalnie model pompy Wilo-Yonos PICO 2.0. do potrzeb użytkownika proponujemy skorzystanie z aplikacji Doradca Wilo dostępnej na smartfony.

Przy wymianie pompy stałoobrotowej na pompę nowej generacji Wilo-Yonos PICO 2.0 możesz zastosować także jeden z 3 biegów stałej prędkości, oznaczonych na interfejsie kolorem szarym.

Jeszcze nigdy nastawa nie była tak komfortowa jak w nowej pompie Wilo-Yonos PICO 2.0.

Wilo-Yonos PICO 2.0 wyposażona została w nową funkcję automatycznego odblokowania wirnika. Daje ona pewność, że pompa jest gotowa do pracy po przestoju bez konieczności rozkręcania i rozhermetyzowania zespołu wirującego. Jest to znacząca oszczędność czasu i gwarancja poprawności funkcjonowania urządzenia.

W pompie Wilo-Yonos PICO 2.0 zoptymalizowana została funkcja odpowietrzania, która zapewnia cichą pracę instalacji. Funkcja „AIR” - odpowietrzania pompy pozwala na samoczynne usunięcie niepożądanego powietrza z komory wirnika oraz całej instalacji. Po uruchomieniu systemu pompa przez 10 minut zwiększając i zmniejszając prędkość przepływu wody, wyprowadza powietrze z instalacji przez zamontowane na jej końcach zawory odpowietrzające. Funkcja ta wymaga jedynie włączenia, a po zakończeniu cyklu odpowietrzania, pompa automatycznie powraca do nastawionych wcześniej parametrów pracy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem