0

Regulatory/Sterowniki

Tech C-2 czujnik otwarcia okna

Tech C-2 czujnik otwarcia okna
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 99,00 PLN 80,49 PLN netto
Stara cena: 143,00 PLN 116,26 PLN netto
Producent: Tech
Indeks: C-2
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu
  • bezprzewodowa komonikacja ze sterownikiem głównym
  • wykrywa i wskazuje otwarte okno
  • sterowanie siłownikami elektrycznymi na podstawie przesyłanego sygnału 
  • dyskretne wzornictwo
  • długa żywotność baterii

Czujnik otwarcia okna to niewielkie i dyskretne urządzenie, które umożliwia uzyskanie jeszcze większych oszczędności z zarządzania ogrzewaniem. Jest to urządzenie dedykowane do rozbudowy zestawu sterowania ogrzewaniem strefowym. Czujnik otwarcia okna komunikuje się z urządzeniem głównym bezprzewodowo na częstotliwości 868 MHz. Jest zasilany baterią o długiej żywotności. Czujniki otwarcia okna są kompatybilne z wieloma urządzeniami do sterowania grzejnikami, w tym m.in. ze sterownikiem L-4 , z listwą L-8, , Wifi 8s, Wifi 8s mini ST-8s wifi czy ST- 16s wifi. Czujniki stanowią doskonałe uzupełnienie systemu grzejnikowego. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu dobrze prezentują się w każdym pomieszczeniu: tym zaaranżowanym klasycznie, jak i nowocześnie.

Czujniki otwarcia okna wykrywają i sygnalizują otwarcie okna w pomieszczeniu, w ten sposób nie dopuszczając, by w czasie wietrzenia następowały niekontrolowane straty ciepła. W momencie, kiedy okno zostaje otwarte, czujnik otwarcia okna przekazuje informację o tym do sterownika głównego. A sterownik główny na bazie pozyskanych informacji steruje siłownikami elektrycznymi i zamyka je w danej strefie.

Montaż czujnika otwarcia okna jest bardzo prosty. Najpierw w górnej części futryny okna (nie od strony zawiasu) należy przykleić taśmę dwustronną, a następnie do taśmy tylną część czujnika otwarcia okna. Następnie należy na nią włożyć główną część czujnika. W zestawie wraz z czujnikiem otwarcia okna C-2n znajduje się bateria oraz taśmy do przyczepienia na oknie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem