Regulatory/Sterowniki

SAUNIER DUVAL REGULATOR MiPro SRC 720 PRZEWODOWY

Promocja
SAUNIER DUVAL REGULATOR MiPro SRC 720 PRZEWODOWY
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 650,00 PLN 528,46 PLN netto
Stara cena: 1 000,00 PLN 813,01 PLN netto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 650,00 PLN
Producent: Saunier Duval
Indeks producenta: 0020260972
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis

Charakterystyka produktu:

  • MiPro Sense SRC 720 to pogodowy przewodowy regulator systemowy.
  • Wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej, adaptacyjna krzywa grzewcza, programator tygodniowy; programy czasowe dla c.o., c.w.u. i cyrkulacji.
  • Sterowanie kaskadami do 7 kotłów grzewczych (wymagane zastosowanie modułu kaskadowego VR32 B dla drugiego i następnych kotłów w kaskadzie).
  • Klasa energetyczna ErP: klasa regulatora VI, (+4% do efektywności).

Nowe możliwości:

Regulator MiPro przeznaczony jest dla jednego obiegu grzewczego bez mieszacza, do współpracy z kotłami Saunier Duval wyposażonymi w złącze eBUS.

Możliwość rozbudowy układu po zastosowaniu modułów rozszerzających:

  • RED-3 - rozbudowa o 1 lub 2 obiegi grzewcze z mieszaczem, albo 1 obieg z mieszaczem i instalację solarną.
  • RED-5 - rozbudowa o 3 obiegi grzewcze z mieszaczem oraz instalację solarną

Krok po kroku do własnego komfortu:

To naprawdę łatwe: w sterowniku MiPro Sense znajduje się nowy asystent personalizacji– ułatwia on ustawienie instalacji ogrzewania od podstaw. Wystarczy kilka dotknięć, aby spersonalizować pracę swojej instalacji. W sterowniku można ustawić działanie instalacji ogrzewania w 12 różnych przedziałach czasowych na dobę. W ten sposób uzyskujesz komfort i optymalne oszczędności energii.

Idealny do każdego kotła:

Uniwersalny: sterownik systemowy MiPro Sense współpracuje ze wszystkimi kotłami Saunier Duval produkowanymi od 2003 r. Dzięki tej kompatybilności wstecznej nie zachodzi potrzeba wymiany starego kotła, wystarczy sam nowy sterownik.

Wprowadź pulpit kontroli energii i śledź dokładnie jej zużycie:

Na co dzień, co tydzień, co miesiąc, co rok? Sterownik MiPro Sense pozwala na bieżąco śledzić zużycie energii – i daje możliwość ograniczenia jej zużycia. Sterownik systemowy udostępnia przejrzyste i dokładne informacje. Stale aktualizowane wskazania umożliwiają przeprowadzenie szczegółowej analizy ogrzewania domu i zużycia ciepłej wody.

Przejrzysty układ – najwyższa łatwość obsługi:

Gdy opanujesz jedno urządzenie, będziesz rozumieć wszystkie – to dzięki zharmonizowanym interfejsom sterownika systemowego MiPro Sense i nowych kotłów. Nowa koncepcja obsługi w połączeniu z czytelną strukturą menu i prostą nawigacją umożliwia bezbłędną obsługę. Ustawienie komfortowego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody jest teraz łatwe jak nigdy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy