O nas

Witamy Serdecznie

Jesteśmy sklepem oferującym technikę grzewczą, sanitarną oraz wyposażanie łazienek. Działalność rozpoczęliśmy od roku 2005. Zajmujemy się również sprzedażą naszego asortymentu na www.allegro.pl

Na Allegro działamy od 2008-10-31, jak widać po komentarzach cieszymy się wciąż rosnącym gronem zadowolonych klientów.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy właśnie ten sklep internetowy, aby móc przedstawić szerzej naszą ofertę asortymentową.

Dzięki wieloletniej lojalnej współpracy z producentami jesteśmy w stanie zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnych cenach.
Konkurencyjność naszej oferty nie opiera się tylko na niskich cenach ale również na szybkim i bezpośrednim dostępie do szerokiej gamy towaru.
W czasach gdy cena towaru nie jest jedynym argumentem przy jego wyborze, dla klienta coraz bardziej liczy się punktualność dostaw oraz pełny zakres produktów z branży. Dzięki temu klient oszczędza czas i pieniądze. Głównymi odbiorcami oferowanych przez nas towarów są odbiorcy indywidualni ale również firmy handlowe, remontowo-budowlane, instalatorzy.
Do każdej z tych grup nasza firma wychodzi z odrębną, dostosowaną do potrzeb i warunków, najlepszą ofertą sprzedaży.

 

Jeżeli zainteresuje Państwa coś z naszej oferty lub chęć zakupu towaru którego jeszcze nie mamy w ofercię to zachęcamy do napisania maila.

Adres prowadzenia działalności gospodarczej

P.H.U. Gama-Instal Matera Józef
ul. Centralna 48
43-210 Kobiór

NIP: 638-159-45-82

REGON: 240214672

działając na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra spraw gospodarki

Adres korespondencyjny:

P.H.U. Gama-Instal Matera Józef
ul. Centralna 48
43-210 Kobiór

Dane kontaktowe

Adres poczty elektronicznej: gamainstal@vp.pl

Numer telefonu: (32) 218-82-81