Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Afriso

Afriso

Firma Afriso jest częścią grupy Afriso i istnieje na rynku od 150 lat. Firma została założona w 1869 roku w Turyngii. W Polsce produkty firmy Afriso pojawiły sie w 1990 roku , a sukces wiązał się ze sprzedarzą automatycznych odpowietrzników , grup bezpieczeństwa do kotłów oraz armatury oleju. 2001 rozpoczęto dystrybucję na duża skalę zaworów bezpieczeństwa.Afriso systematycznie prowadzi prace badawczo rozwojowe z wieloma opatentowanymi rozwiązaniami.

Zobacz 110
Atlantic

Atlantic

Firma powstała w 1968 roku specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii. Od lat jest liderem rynku francuskiego , wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz elektrycznych podgrzewaczach wody.Na rynku Polskim Atlantic rozpoczął działalność w 1998 roku. Dzisiaj to ponad 1000 pracowników. 

Zobacz 31
Galmet

Galmet

Firma Galmet powstała w 1982 roku jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy. Dzisiaj Galmet dzięki doświadczeniu w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wod. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza nowe rozwiązania tworząc kompletne systemy grzewcze. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne ekologiczne urządzenia grzewcze ale przedewszystkim wyznacza trendy na rynku.

Zobacz 48
Grundfos

Grundfos

Firma Grundfos jest spostrzegana na świecie jako lider w dziedzinie branży pomp. Siedziba firmy mieści się w Dani. Firma produkuje kompletne rozwiązania by sprostać wymaganią swoich klientów. Grundfos będąc jednym z liderów w branży stara sie odnaleść sposoby na wykorzystanie nowych technologi dostarczenia i oczyszczenia wody i ścieków.

Zobacz 86
Tech

Tech

Firma Tech Sterowniki jesy czołowym Polskim producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Firma wspólpracuje z wieloma producentami kotłów w kraju i zagranicą. Produkty firmy Tech cechuje wysoka jakośc i nie zawodność potwierdzona wieloletnim dośwadczeniem.

Tech specjalizuje się w produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał , pellet i drewno, ale w ofercie znajdują sie również regulatory pokojowe, regulatory do chłodziarek, oczyszczalni ścieków.

Zobacz 85
Valvex

Valvex

Początki firmy sięgają roku 1922 rokuwtedy powstaje pierwsza fabryka armatury. Mimo niesprzyjających warunków firma utrzymała wybrany kurs. Przełomowym dla firmy okazał się rok 1970 wówczas zostały zakład produkcyjny w Jordanowie. Produkty firmy Valvex takie jak baterie łazienkowe i armatura przyłączeniowa stały się niezwykle popularne, firma także stała sie liderem wdrażania nowatorskich rozwiązań na rynku Polskim m.in zawory kulowe własnej produkcji. Od 1994 roku Valvex staje sie partnerem amerykańskiej grupy kapitaowej Meridian International Group który zatrudnia ok 1 tysiąca pracowników

Zobacz 54
Wilo

Wilo

Wilo producent pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, sanitarrnych. Historia firmy liczy sobie już 141 lat, swoją siedzibę ma w Dortmundzie. Obecnie firma Wilo to 60 oddziałów oraz 14 zakładów produkcyjnych i 6200 pracowniców na całym świecie.

Firma Wilo jest synonimem niemieckiej jakości innoowacji , tradycji inżynierskich potwierdza to otrzymując liczne nagrod.

Zobacz 29