0

SEPARATORY

Flamco separator Xstream Vent Clean 3/4" 11061

Flamco separator Xstream Vent Clean 3/4" 11061
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 499,00 PLN 405,69 PLN netto
Stara cena: 794,00 PLN 645,53 PLN netto
Producent: FLAMCO
Indeks: 11061
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Separatory powietrza i zanieczyszczeń Flamco XStream zapewniają niższe zużycie energii, mniejsze zużycie, mniejszą liczbę usterek, dłuższy okres użytkowania, a tym samym wyższą wydajność instalacji grzewczych i chłodniczych.Skuteczne połączenie.
Z punktu widzenia instalacji zawsze korzystniej jest zainstalować oddzielny separator powietrza i zanieczyszczeń. W instalacjach, w których trudno jest zainstalować zarówno urządzenia Flamco XStream Vent jak i Clean, idealnym rozwiązaniem jest Flamco XStream Vent-Clean.

Unikalny tryb ECO/MAX.W trybie ECO część wody instalacyjnej (częściowy przepływ) jest kierowany przez separator Flamco XStream.W trybie MAX cała woda instalacyjna jest kierowowana przez separator Flamco XStream.Do 15% mniejsze zużycie energii w instalacji grzewczej.Do 6% większa wydajność instalacji grzewczej.Urządzenie ma możliwość obrotu o 360 stopni dla ułatwienia montażu.Nie trzeba mieć na uwadze kierunkek przepływu w instalacji Zapobiega to błędom w montażu.Dzięki silnemu magnesowi wewnętrznemu Flamco XStream Clean i Vent-Clean skutecznie przyciągają cząstki magnetyczne.Izolacja jest integralną częścią konstrukcji Flamco XStream. Zmniejsza to straty ciepła do minimum.Zintergrowany wskaźnik serwisowy wskazuje, kiedy system był ostatnio odpowietrzany w trybie MAX.

  • typ separatowa powietrze/zanieczyszczenia
  • nadaje się do ogrzewania i do chłodzenia
  • nominalna średnica wewnętrzna 3/4" (20)
  • długość konstrukcji 100mm
  • nie nadaje się do otwartego systemu 
  • nadaje się do zamkniętego systemu
  • z zaworem odcinającym

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem